Besa Gashi iu jep dritë rrjeteve sociale me këtë video

Rrëmbeu dhe dorëzoi kurorën e “Missit”, por e tillë po vazhdon të njihet edhe sot.

Besa Gashi po vazhdon të konsiderohet si një ndër më të bukurat e Kosovës, shkruan Kosovarja.

Vitet për të po kalojnë, por nuri i bukurisë së saj veçse po shtohet çdo herë e më shumë.

Video e fundit që po qarkullon së funmi në faqen e saj, Instagram ia vendosi pikën këtij muhabeti.

E rregulluar dhe e kuruar deri në detajin më të fundit, ajo dukej më se e jashtëkonshme. /Kosovarja/

Besa Gashi

Gepostet von Albania Viral am Dienstag, 15. Januar 2019