Besarta Jashari uron vëllaun për ditëlindje

Sot feston ditëlindjen kryetari i komunës së Skënderajt, Bekim Jashari.

E për këtë ditë të veçantë për të nuk ka munguar as urimi nga motra e tij, Besarta, shkruan Indeksonline.

Në disa imazhe që ka publikuar në Facebook, Besarta ka uruar vëllain e saj me fjalët më të bukura.

“I dashur vëlla urime ditëlindja! Të paçim gjithmonë” ka shkruar Besarta përkrah fotografive.

Ndryshe, Bekimi dhe Besarta janë bijtë e heroit të kombit, Hamëz Jashari.