Besoni ose jo, por ky është ish i dashuri i Morena Tarakut!

Ka disa muaj që Morena Taraku dhe Sasha Sobhani i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, e cila zgjati vetëm një muaj pasi u bë publike në media, shkruan GazetaBlic.

Kjo gjë ka ndodhur edhe tashmë me ish-in e Morenës, Sashën, sa që tani mund të themi pa problem se nëse do e shihte Morena këtë fotografi të tij vështirë se do e pranonte.

Në sfidën ’10 years challenge’ Sasha ka publikuar një fotografi të vitit 2009, ku miliarderi iranian shfaqet i veshur me këmishë ngjyrë rozë dhe pantallona ngjyrë gri, dhe pamja e tij krejtësisht ndryshe nga që e shohim sot!