Beyonce mbresëlënëse në paraqitjen e fundit, ‘’harron’’ të vesh pantallona

Beyonce e ka rrëmbyer sërish vëmendjen.

E veshur shkurt me një pallto e cila e bën të duket elegante, Beyonce ka ‘goditur’ sërish me disa fotografi të publikuara në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo çfarë vihet tjetër në sy është gjoksi bombastik po ashtu bishtalecat që i shkojnë shumë. Pranë fotove, si zakonisht ajo ka pranuar shumë pëlqime dhe komente pozitive./Lajmi.net/