Big Mama mirëpritet nga ambasadorja e Kosovës në Zvicër, Nazane Breca

Ambasadorja e Kosovës në Zvicër, Nazane Breca ka pritur në takim këngëtaren, Big Mama.

Këtë e bëri të ditur vetë artistja e cila ka publikuar një foto në Instagram gjersa pozon përkrah saj, dhe shfaqen mjaft të buzëqeshura, shkruan lajmi.net.

“Ndihem shume krenare me ju zonja Nazane Breca per punen qe keni bere deri me sot ne sherbim te gjithe qytetareve shqiptare ne Zvicer. Ambasadore e Republikes se Kosoves ne Bern ????”, janë fjalët e Big Mamës.

Ndryshe, këngëtarja nga Maqedonia është duke vizituar shumë vende të Europës për shkak të emisionit të saj “Mama’s trip”.