Blero dhe Afrona nisin përgatitjet për dasmë, këto janë detajet

  Blero dhe Afrona sivjet do të martohen dhe kanë nisur përgatitjet.      

Këngëtari Blero Muharremi këtë vit do ta kurorëzoi dashurinë me martesë me Afrona Dikën, shkruan lajmi.net.

Çifti madje kanë nisur edhe përgatitjet e dasmës madhështore për të cilat flasin gjatë një interviste të fundit të dhënë për ‘Mirage’.

A do të jetë e ftuar Teuta, a do të bëjë kanagjeq Afrona etj, i merrni vesh në videon e mëposhtme./Lajmi.net/