Blero i tronditur nga rasti i 16 vjeҫares, i revoltuar, vjen me reagim tejet të ashpër

Blero është njeri ndër këngëtaret më të dashur të publikut shqiptar.

Blero dhe e dashura e tij Afrona para pesë vitesh u lidhën me njëri-tjetrin dhe kjo lidhje bëri bujë të madhe në media e në publik, shkruan ORAinfo.

Ai krahas muzikës është mjaft aktiv edhe në rrjete sociale ku ben postime të ndryshme nga jeta private e profesionale.

E siҫ duket Bleron e ka prekur shumë edhe ngjarja e 16-vjeҫarës nga Drenasi.

Ai për këtë ka reaguar ashpër me një postim në Instagramin e tij.

Lexoni vet shkrimin e plot të Bleros.