Blerona Zeqiri kësaj gruaje i ka borgj jetën

Jo vetëm Blerona, por të gjithë duhet ta kemi parasysh që ia kemi borgj jetën personit që sakrifikon të jep jetën për ne.

Është ajo moderatorja më e njohur për publikun, e cila këtë e ka shprehur haptazi në publik, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që nëna e saj sot feston ditëlindjen, Blerona me një foto që ka hedhur e uroi me dy fjali mjaft të shkurtëra por me shumë domethënie.

Zeqiri, është njëra ndër moderatoret që filloi karrierën qysh në moshë të re dhe vazhdon të jetë gjithmonë e ëmbël dhe e buzëqeshur para ekranit. /Kosovarja/