Bluza që ka veshur Eleni Foureira gati ia zbulon pjesët intime

 

Eleni Foureira ka provokuar keq me fotografinë e fundit.

Eleni Foureira ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte veshur një palë pantallona dhe një bluzë, e cila mbulonte vetëm një pjesë të gjoksit.

Eleni ka pranuar shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit mbi këtë foto, në të cilën gati zbuloi pjesët intime.

Loading poll ...

Eleni Foureira është këngëtarja me prejardhje shqiptare që po shënon famë jashtë trojeve shqiptare. /Lajmi.net/