Brenda dhomës së gjumit të Arta Bajramit, shihni si duket

 

Arta Bajrami, është një nga emrat më të dashur për publikun.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

E në atë, Instagram, së fundmi ka hedhur disa imazhe teksa shfaqet brenda dhomës së gjumit.

Përveç formave trupore, artistja Bajrami këtë herë prezanton dhomën e gjumit gjersa shfaqet provokuese para pasqyrës.

Loading poll ...

Sa i përket projekteve muzikore, të fundit këngë e ka lansuar para disa muajve që titullohet “Malli m’ka marr”. /Lajmi.net/