Brenda ditëlindjes së Adele dhe vilës super luksoze

Këngëtarja Adele e ka festuar ditëlindjen e saj të 31-të.

 

Këngëtarja me famë botërore, Adele, e ka festuar ditëlindjen e saj të 31-të dhe zgjodhi vilën e famshme, ikonike prej 135 milionë dollarëshe, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Vila që ka 29 dhoma, e stilit mesdhetar, njihet nga skenat e famshme të shumë filmave që janë luajtur aty.

Disa nga fotot nga mbrëmja e djeshme të cilat Adele i ka publikuar në Instagram ua sjellim në vazhdim. Bashkangjitur i gjeni edhe fotot e vilës./Lajmi.net/