Brenda shtëpisë moderne të Norës dhe Robertit

Robert Berisha ka publikuar një video nga shtëpia.

Robert Berisha ka publikuar një video në llogarinë e tij në Instagram, përmes së cilës tregoi se po relaksohet në shtëpi, shkruan lajmi.net.

Këndi nga i cili kishte filmuar këngëtari, dukej tejet modern, kurse nuk mungonte as pema e Vitit të Ri.

Kujtojmë që Roberti është i martuar me Nora Istrefin dhe bashkë kanë një vajzë, të cilën e pagëzuan Renee.

Loading poll ...