Bruno vjen me baladën e re “Zoti t’më vrasë”

 

Bruno ka sjell këngën e re.

Këngëtari nga Shqipëria, Bruno ka publikuar projektin e ri muzikor të zhanrit baladë, shkruan lajmi.net.

“Zoti t’më vrasë”, mban titullin kënga e re e Brunos e finalizuar edhe me videoklip ku tashmë mund ta gjeni në kanalin, YouTube.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur Flori Mumajesi kurse videon e ka realizuar Imagine Films. /Lajmi.net/