Burim Ademi ia kthen Rinës: Nëse ty t’kishin dashtë, kishe pas followersa sa unë!

Një luftë e hapur virtuale ka nisur në mes dy personazheve tashmë të njohura për audiencën: reperes Rina Balaj dhe blogerit Burim Ademi.

Ishte Rina ajo që më herët postoi një shkrim në llogarinë e saj Instagram, duke reaguar ndaj Burimit i cili përmes një video-montazhe ka prekur moralisht një të mitur e cila më pas ka tentuar vetvrasje.

Madje edhe vet reperja kishte qenë pjesë e videove të tij, ku ndër të tjera ia dedikoj një shkrim ku i tha se vetëm ajo mund ta shkatërrojë karrierën e saj dhe askush tjetër, përcjellë Indeksonline.

Ndërsa, blogeri ka postuar disa instastory, ku ka sqaruar se videot e tij nuk kanë qëllime të këqija, por janë argëtuese. Ndërsa pati edhe një porosi për Rinën: