Burri u pendua që ngriti hangarin pas asaj që zbuloi

Një burrë në Teksas bëri një zbulim të hidhur në hangarin e tij. Kur ai ngriti “ndërtesën” prej dërrasash, zbuloi një tufë të madhe gjarpërinjsh.

Pronari i fermës, Bobby Cowan dhe miqtë e tij, Matt Stanley dhe Levi Kirkland, planifikuan të punonin në një mulli me erë të martën.

Aty pranë panë një gjarpër që u fut nën hangar. Burrat vendosin të zbulonin çfarë fshihej brenda tij, kur u përballën me më shumë se tre duzina gjarpërinjsh helmues.

/Ora News.tv/