Capital T publikoi video duke gatuar me nënën, Bes Kallaku i bën ‘diss’

  Capital T ditë më parë publikoi një video, në të cilën shfaqet duke gatuar ushqim.      

Reperi Capital T po përgatiste ushqim bashkë me nënën, ku në prapavijë po e shoqëronin tingujt e muzikës, shkruan lajmi.net.

Këtë video e ka shfrytëzuar aktori Bes Kallaku për të realizuar një të ngjashme, përmes së cilës ka ‘ironizuar’ me reperin.

Besi shfaqet po ashtu në një kënd të kuzhinës duke përgatitur, ndërsa i bën ‘diss’ Capital T-së, duke e shoqëruar në prapaskenë kënga e tij.

Shikojeni videon e mëposhtme dhe do shkriheni së qeshuri me këtë veprim të Bes Kallakut. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Diss to @truekapo ?. 

A post shared by   bes kallaku  (@bes_kallaku) on

 

                    View this post on Instagram                            

 

 Cooking with my mother ???????, qikjo kong pi pelqen me ngu tu gatu ? #filmacookingchallenge 

A post shared by   Capital T  (@truekapo) on