“Çfarë dashurie janë”, Eni Koçi ua ndreq ditën me këto fotografi

  Eni Koçi po vazhdon pushimet bashkë me Gencin në Tajlandë.      

Eni Koçi ka publikuar disa imazhe mëngjesin e sotëm, ku shfaqet pranë disa delfinëve, shkruan lajmi.net.

Ajo dukej e lumtur teksa pozoi pranë delfinëve, ndërsa mbishkrimi që i ka lënë fotografive është “Cfare dashurie qe jane? I ❤️ Delfinët?”.

Kujtojmë që Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi ka pak javë që e kanë bërë publike lidhjen e tyre, ndërsa nuk hezitojnë të ndajnë vazhdimisht imazhe të reja nga pushimet. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Cfare dashurie qe jane? I ❤️ Dolphins ? 

A post shared by   Eni Koci  (@enikociiii) on