Çfarë dhurate pranoi sot Learta?

Një ndër rejat më të komentuara në showbiz, e sidomos e dashur për publikun.

Është kjo Learta Jakupi, ku tashmë e disa vite, emri i saj nuk la ditë pa u shtypur nga rubrikat rozë.

E ndjekur në çdo lëzivje që bën, pasi që i tërë publiku e gjitha mediat janë kureshtarë, edhe për detajin më të vogël që publikohet nga ajo.

Veçanërisht, dhurata që ka pranuar sot Learta, do iu befasojë shumë, shkruan Kosovarja.

Një parfum dhe një kuti çokollata nga dyqani “Maison de parfum” , atë e gëzoi shumë, që nuk hezitoi dot ta ndajë këtë edhe me ndjekësit e saj.

Për Leartën, sigurisht që nuk është hera e parë të pranojë dhurata nga më të ndryshmet, pasi “sekreti” i saj i ëmbëlsisë, bën që ti afrojë të gjithë rreth vetes. /Kosovarja/