Çfarë nuk keni parë nga kanagjeqi i Gresës, emocionet e saj dhe të familjes

 

Gresa Behluli ditë më parë mbajti kanagjeqin, i cili i paraprinë dasmës që do të mbahet nesër (e shtune).

Ekipi i emisionit “Mirage” ishte i pranishëm në ambientin ku u mbajt kanagjeqi i këngëtares Gresa Behluli, shkruan lajmi.net.

Në storien e përgatitur nga “Mirage”, mund të shihni se si ishte atmosfera në atë mbrëmje, kush ishin të ftuarit dhe shumë detaje të tjera.

Po ashtu, mund të mësoni se cilat ishin emocionet e Gresës dhe familjarëve të saj dhe se si e uruan atë këta të fundit.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm për të mësuar detajet. /Lajmi.net/