Çfarë zonjë e rëndë sot Edona Llalloshi

Edona Llalloshi është këngëtarja që për vite me radhë I ka dhuruar muzikës shqiptare hite të padiskutuara.

Ajo për një kohë të gjatë ishte shumë aktive me këngë të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Edona është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

E sot ajo ka postuar një foto me një kombinim mjaft të bukur, me pallto të gjatë dhe me stil, Edona po duket për mrekulli.