Çka kujtoi sot Elita Rudi?

Është në pritjen më të ëmbël të jetës të saj, dhe po i përjeton ditët më të mira.

Por, duket dukshëm, se Elitës i mungojnë mjaft shumë ditët e kaluara shkruan Kosovarja.

Së fundmi, ajo publikoi një video tejet atraktive, duke sjellë linjat e saj seksi në një vallëzim tejet joshës.

Në videon e publikuar, Elita shihej duke vallëzuar me një kërcim tejet fantastik, por ajo që ra në sy ishin linjat trupore të saj, të cilat të lënin pa fjalë.

Prezantueses së njohur, nuk i ka mbetur edhe shumë kohë që të bëhet nënë e një vogëlushi. /Kosovarja/

Elita Rudi

Gepostet von Albania Viral am Sonntag, 13. Januar 2019