Çka po ndodh me gjoksin e Era Istrefit?

Era Istrefi është njëra nga këngëtaret e cila zë vend në media rozë çdo ditë, shkruan GazetaBlic.

Ajo komentohet për dukjen e saj, e cila në çdo paraqitje tregon se ka një stil të veçantë.Viteve të fundit operacionet plastike janë bërë trend nga të gjithë, dhe pothuajse çdo këngëtare ka bërë ndërhyrje të tilla.

Era është njëra ndër to, këngëtarja ka të bëra buzët por siç duket një gjë të tillë e ka bërë edhe në gjoks.

Këtë mund ta shohim në foton e fundit të publikuar në llogarinë e saj ‘Instagram‘.

Shikojeni dy fotot e mëposhtme dhe shihni dallimin: