Dafina Zeqiri ‘çmend’ të gjithë, bën ‘twerk’ para kamerës

 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri ka ‘ndezur’ rrjetin me videon e fundit.

Ajo ka hedhur një video në llogarinë e saj personale, Instagram teksa bën ‘twerk’ dhe shfaqet e mahnitshme, shkruan lajmi.net.

“Hey … @shirindavid gib ihm gib ihm baby gib ihm gib ihm.. ?”, ka shkruar ajo.

Nuk është hera e parë kur Dafina bën provokime para mijëra ndjekësve dhe videon më poshtë, gjykojeni ju më së miri.

Ndërkohë, që nuk kanë munguar as pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve në videon e saj. /Lajmi.net/