Dafina Zeqiri ka për t’i thënë diçka publikisht Emina Cunmulajt

Emina Cunmulaj preu flokët dhe Dafina Zeqiri ka për t’i thënë diçka publikisht lidhur me këtë.

 

Mes lotësh, Emina Cunmulaj rrëfeu si humbja e mamasë e bëri të ndjeshme ndaj njerëzve që si e ëma, vuajnë nga kanceri, shkruan lajmi.net.

Kjo ngjarje që e ka prekur shumë e ka shtyrë Eminën që flokët e gjata t’i dhurojë për bamirësi. Ajo tregon se ndihet mirë dhe rehat me flokët e shkurtëra dhe në një postim në Instastory shihet duke u argëtuar me këngën e Dafina Zeqirit në një kafene në Amerikë.

Më pas Dafina i ka thënë disa fjalë publikisht Eminës.

“Të dua ty dhe flokët e tua”, ka shkruar Dafina Zeqiri derisa e shpërndanë videon e Eminës në Instagramin e saj./Lajmi.net/