Dafina Zeqiri me imazh të ri, kujton fëmijërinë!

Sot është një prej emrave më të suksesshëm në skenën muzikore.

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri njihet edhe për pamjen e saj seksi e që e shfaq në çdo paraqitje që bënë, shkruan Indeksonline.

Por, këtë herë Dafina ka publikuar një imazh nga fëmijëria duke e krahasuar me dukjen që ka tani.

Ndryshe, Dafina është tejet aktive me projekte dhe mbrëmje muzikore.

Loading poll ...