Dafina Zeqiri publikon me videoklip këngën “Rofe”

 

Dafina Zeqiri sapo e ka publikuar këngën e saj më të re.

Këngëtarja Dafina Zeqiri para pak minutash e ka lansuar në kanalin zyrtar në Youtube projektin e saj më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet “Rofe” dhe është e publikuar edhe me videoklip. Dafina zgjodhi që publikimin e saj ta bëjë pikërisht sot në një ditë tejet të veçantë për të.

Në ditëlindjen e saj të 30-të, kjo ishte dhurata që Duffye e ka ruajtur për fansat e saj të shumtë./Lajmi.net/