Dafina Zeqiri vë në pah linjat trupore, ‘djeg’ rrjetin me këtë video

  Këngëtarja Dafina Zeqiri ka provokuar sërish dhe kësaj here e bëri me një video në të cilën vë në pah vithet.      

Këngëtarja Dafina Zeqiri, tani si kurrë më parë u është rikthyer rrjeteve sociale, sidomos atij Instagram, shkruan lajmi.net.

Provokimet e vazhdueshme nuk po mungojnë nga ana e saj dhe në ritmin e njëjtë ka vazhduar në vidoen në të cilën ka treguar vithet.

Pranë postimit Dafina nuk ka dashur të shkruajë ndonjë fjalë pasi lëzivjet provokative që ka bërë flasin më shumë./Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

Loading poll ...

 

 ?? 

A post shared by   DAFINA  (@dafina.zeqiri) on