‘Daja Skender’ prezanton gruan dhe fëmijët

  Nëpërmjet një fotografie të publikuar së fundmi, ‘Daja Skender’ i ka prezantuar gruan e tij dhe fëmijët.      

Aktori Luan Jaha, i cili u bë shumë i dashur për publikun nga roli i tij në ‘Familjen Moderne’ vazhdon të jetë shumë i ndjekur nga fansat të cilët i ka të shumtë, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ai ka zgjedhur që t’i njoftoj ata me familjen e tij të ngushtë, bashkëshorten dhe fëmijët të cilët bazuar në pikërisht këtë foto shihet se i kanë ngjarë shumë.

Luani, në mos në ‘Familja Moderne’ nuk po mungon në angazhimet e tjera të tija si aktor./Lajmi.net/

  

Loading poll ...