Dashuria e përjetshme e Marina Vjollcës nuk është vetëm Getoari

 

Zbulohet se kush është dashuria tjetër e përjetshme e Marina Vjollcës.

Moderatorja Marina Vjollca së fundmi ka qenë temë diskutimi në media, kjo shkak i realizimit të një fotosesioni përrallor në të cilin duket joshëse me një këmishë të bardhë, shkruan lajmi.net.

I ‘fiksuar’ pas këtyre imazheve ishte edhe bashkëshorti i saj Getoar Selimi i cili në njërin prej imazheve ia ka shprehur asaj edhe njëherë dashurinë.

Në njërin prej postimeve nuk ka munguar as komenti i motrës së saj, Luana Vjollcës të cilën Marina thotë se e ka dashuri të përjetshme.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Geti janë prej një kohë së bashku dhe jeta e tyre private ka qenë gjithmonë në fokusin e mediave rozë.

Njësoj edhe motra e saj Luana e cila përveç se mo merret me moderim e muzikë, në publik e media përmendet shpesh lidhur me jetën e saj private dhe provokimet.

Kujtojmë se Marina erdhi me këtë fotosesion pas një kohë të gjatë pa publikuar diçka profesionale./Lajmi.net/