Dasma më e pazakontë e vitit, gruaja martohet me jorganin

 

Shumë njerëz preferojnë të mos ngrihen nga krevati në mëngjes, sidomos në ditët e ftohta.

Një grua 49-vjeçare nga Devoni ka vendosur të bëjë një martesë të pazakontë me jorganin e saj. Artistja Pascale Sellick që e përshkruan veten si të “egër dhe eksibitioniste spektakulare” ka dërguar ftesat për të dëshmuar martesën e saj.

Ajo e cilëson jorganin si “marrëdhënien më intime dhe më ideale” që ka patur ndonjëherë. Ceremonia do të mbahet më 10 shkurt dhe do të ketë një festë ku mund të marrin pjesë të gjithë.

Kodi i veshjes përfshin veshje nate, e cila përfshin pizhame, pantofla dhe këmishë nate.

/Ora News.tv/