Deklarata shokuese e Mel B: Kam kryer marrëdhënie me një nga vajzat e “Spice Girls”

Deklarata shokuese e Mel B: Kam kryer marrëdhënie me një nga vajzat e “Spice Girls”

 

Mel B ka zbuluar se kishte marrëdhënie seksuale me Geri Halliwell.

Mel B ka zbuluar se ajo ka pasur marrëdhënie seksuale me Geri Horner gjatë famës më  të madhe të “Spice Girls” në vitet nëntëdhjetë, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja biseksuale, 43-vjeç ka dhënë deklaratën shokuese të premtën, duke thënë ndër të tjera edhe se Geri kishte gjoksin e mirë.

Loading poll ...

“Ajo ka ndodhur dhe ne u kënaqëm me atë, ajo kishte gjoks të mirë” tha Mel B.

Mel B tha se shpreson që Geri nuk do ta mohojë këtë gjë, pasi ishte argëtuese.  Geri është e martuar me Christian Wheeler dhe është nënë e dy fëmijëve.

Për ndryshe, turneu i “Spice Girls” fillon më 24 maj, ndërsa Victoria Beckham nuk do t’i shoqërojë në këtë turne. /Lajmi.net/