Demi Rose zbulon më shumë se që duhet

 

Demi Rose ‘tërbon’ ndjekësit e saj në Instagram me foton e publikuar.

Modelja britaneze, Demi Rose me fotografinë e publikuar në Instagram ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e postuar Demi Rose shfaq edhe një herë gjoksin e saj gjigand. Imazhi është realizuar në Tunizi atje edhe ku ndodhet momentalisht.

Rose në Instagram numëron rreth 9 milionë ndjekës dhe vazhdon të tërheqë vëmendje me linjat e saja ‘bombastike’./Lajmi.net/