Derisa Rina Balaj po këndonte në Prishtinë, publiku brohoriste “Tayna, Tayna”

Derisa Rina Balaj po këndonte në Prishtinë, publiku brohoriste “Tayna, Tayna”

 

Mbrëmë në Prishtinë u mbajt një koncert për nder të 11 vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Rina Balaj, Dafina Zeqiri, Lumi B, Fuego, ishin disa prej artistëve që performuan në  sheshin “Zahir Pajaziti”, shkruan lajmi.net.

Kur Rina doli në skenë për të performuar, në publik u dëgjuan një grup duke brohoritur “Tayna, Tayna”.

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme dhe shikojeni pjesën kur publiku thërrasin emrin e Taynës në mes të performancës së Rinës. /Lajmi.net/