Detaji që habiti të gjithë, kaq ndryshe duket Zaimina në këtë paraqitje

  Zaimina Vasjari ka ndarë me ndjekësit një fotografi në rrjete sociale, ku mezi njihet.      

Zaimina Vasjari ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet me një kapele në kokë, shkruan lajmi.net.

Pikërisht kjo kapele dhe veshja shumë elegante, e bënte atë të dukej ndryshe, saqë ishte e vështirë ta njihje.

Kujtojmë që këngëtarja komplimentohet vazhdimisht për format trupore, të cilat çdo herë i ka në top-formë.

Zaimina është nënë e një vajze, për të cilën po kujdeset që prej lindjes së saj, ndërsa prej kohësh nuk është aktive në muzikë. /Lajmi.net/