Detaji që zbulon se Morena Taraku është lidhje?

 

Morena Taraku përmes fotografisë së fundit ka lënë të kuptohet se është në lidhje.

Morena Taraku ka postuar një fotografi në Instagram, me të cilën ka treguar se çfarë po kërkon në “Google” në prag të “Ditës së të dashuruarve”, shkruan lajmi.net.

“Dhuratat e shtrenjta më të mira për të dashur”, shkruan mbi atë foto.

Ndërsa, këngëtarja i shtoi disa fjalë ku shkroi “Kur 14 shkurti është duke u afruar…dhe unë jam si..”.

Me këtë, Morena ka lënë të kuptohet se ka filluar lidhje të re, megjithatë e vërteta rreth kësaj çështjeje kuptohet vetëm kur ta konfirmojë vetë ajo.

Kujtojmë që Morena Taraku së fundi ka qenë shumë e komentuar për lidhjen me Sasha Sobhanin. /Lajmi.net/