“Dhe në fund të mbrëmjes jemi vetëm ne”, JLo joshëse në shtrat pranë partnerit

“Dhe në fund të mbrëmjes jemi vetëm ne”, JLo joshëse në shtrat pranë partnerit

 

Jennifer Lopez e ka publikuar një foto me burrin e saj dhe ajo duket tejet joshëse.

Këngëtarja Jennifer Lopez ishte e pranishme në ceremoninë e ‘Grammy Awards’ dhe pas një nate të gjatë ka vendosur që të relaksohet pranë partnerit të saj, shkruan lajmi.net.

JLo e ka publikuar një foto në Instagram në të cilën duket shumë seksi në krevat teksa ka treguar këmbën ndërsa pranë e ka Alex Rodriguezin.

“Dhe në fund të mbrëmjes jemi vetëm ne. Gammys 2019 , një natë për tu kujtuar”, ka shkruar ajo pranë fotos.

Çifti morën vëmendjen në çilimin e kuq. Jennifer kishte zgjedhur që në këtë ceremoni të paraqitej me një fustan të bardhë, të gjatë dhe me kapele në kokë./Lajmi.net/