Dhëndri ngacmon kamarieren në dasmën e tij, ky është reagimi i nuses

Kamarierja tha për policinë se u shokua nga ngjarja.

Një dhëndër është ndaluar pas ngacmoi një kamariereje në moshë të re në ditën e tij të dasmës.

Matthew Aimers doli me duar të lidhura nga ceremonia që po zhvillohej në Northampton Valley Country Club në Filadelfia.

Policia tha se 31 vjeçari ishte në dasmën e tij kur iu afrua kamariers dhe i tha: “Mund të bëni çfarë të doni me mua, do ju jap 100 dollarë”, më pas i kërkoi ta puthte.

Kur ajo refuzoi, dhëndri e ndoqi në banjo dhe filloi ta prekte dhe u zhvesh.

Kamarierja tha për policinë se u shokua nga ngjarja.

Ndërsa policia mbërriti në dasmë pas shpërthimit të sherrit mes vajzes dhe dhëndrit.