Dhurata Ahmetaj në fustan të zi, duket për bukuri

Dhurata Ahmetaj është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Ndonëse jo shumë aktive me projekte muzikore, ajo përherë qëndron afër fansave të saj me imazhe të ndryshme.

Me një bukuri natyrale dhe linja trupore fantastike, ajo shfaqet në fotografinë e fundit të postuar në llogarinë Instagram, ku veshur ka një fustan të zi, që po i rri për bukuri.