Dhurata Dora uron nënën për ditëlindje

 

Dhurata Dora ka uruar nënën për ditëlindje.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora ka uruar nënën për ditëlindje me anë të një imazhi, shkruan lajmi.net.

“Urime ditëlindjen nënë, të dua deri në hënë e prapa”, ka shkruar ajo.

Nëna e Dhuratës shfaqet tejet ekstravagante dhe në formë, sa që lirshëm mund të themi se duken si motra.

Sa i përket karrierës muzikore, Dhurata është duke punuar në këngë të reja që pritet t’i sjell në vazhdim. /Lajmi.net/