Diçka e re po vjen nga Skerdi

 

Reperi nga Shqipëria, Skerdi ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Reperi shqiptar i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në llogarinë e tij personale në Instagram, shkruan lajmi.net.

E në pyetjen se a ke ndonjë bashkëpunim, Skerdi tregon të vërtetën edhe pse tha se do të pauzonte për një kohë.

“Po gati është xhiruar edhe klipi”, shprehet ai.

“Jemi nda”, mbetet kënga e fundit e lansuar nga Skerdi që u prit tejet mirë nga publiku dhe fansat e tij. /Lajmi.net/