D’igjni çmendurisht 10 kg duke e pirë këtë përzierje që në mëngjes

Pini këtë pije që djeg yndyrën herët në mëngjes, me një stomak bosh, menjëherë pasi ju të zgjoheni.

Loading poll ...

Ju do të vëreni rezultatet shumë shpejt dhe ju do të habiteni!

Do t’ju duhen përbërësit e mëposhtëm:

1 gotë me ujë

2-3 lugë lëng aloe vera

1 lugë gjelle lëng limoni

1 lugë pluhur xhenxhefil

1 lugë çaji me mjaltë organik

Udhëzime:

Merrni një gotë me ujë të pastër dhe shtoni 2-3 lugë lëng Aloe Vera në të.

Pastaj, shtoni lëng nga një limon ½ ose 1 lugë gjelle lëng limoni së bashku me 1 lugë çaji pluhur xhenxhefil. Në fund, shtoni 1 lugë gjelle mjaltë dhe përzierjeni mirë.

Pini këtë pije që djeg yndyrën herët në mëngjes, me një stomak bosh, menjëherë pasi ju të zgjoheni.

Ju do të vëreni rezultatet shumë shpejt dhe ju do të habiteni! Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi (Foton) e cila ndodhet direkt pas perfundimit te fjalise . Faleminderit per mbeshtetjen SHQIPE .