Dikur ishte mbipeshë, ja si duket sot Linda Halimi

Linda Halimi përmes një fotografie të postuar në llogarinë Facebook, ka ndarë me miqtë e saj një fotografi nga fëmiria e saj.

Artistja që jeton dhe vepron në Amerikë tregon se si duket kur ishte bebe.

Ndryshe Linda ndonëse jo shumë aktive me projekte muzikore, ajo cilësohet si një nga zërat më të mirë shqiptar. Dikur ajo ishte mbi peshë, ndërsa sot ajo ka forma perfekte.