Disa nga momentet qesharake të gabimeve gjatë xhirimeve të “Mirage”

  “Mirage”, vitin 2018 realizoi intervista të ndryshme dhe mjaft të pëlqyera me emra të dashur të estradës.      

Mirëpo, gjatë xhirimeve të emisioneve të “Mirage”, nuk kanë munguar as gabimet e këngëtarëve, shkruan lajmi.net.

Momente këto tejet qesharake që nuk duhet t’i humbisni e në storien e mëposhtme mund t’i shikoni të gjitha.

Përveç kësaj, intervistat e tjera të këtij programi “Mirage Festiv”, mund t’i gjeni në kanalin zyrtar të Lajmi.net, në YouTube. /Lajmi.net/

Loading poll ...