Disa nga pozat e Georgina Rodriguezit për të cilat Ronaldo mund të bëhet xheloz

Disa nga pozat e Georgina Rodriguezit për të cilat Ronaldo mund të bëhet xheloz

 

Georgina Rodriguez shpesh ‘ndez’ rrjetin me foto provokative.

Georgina Rodriguez ndiqet nga 10 milionë njerëz në llogarinë e saj në Instagram dhe atyre u ofron fotografi të ndryshme edhe nga ato provokative, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ajo i ka realizuar disa foto në kuadër të një fotosesioni aty ku doli veç me të brednshme dhe këto imazhe kanë ‘thyer’ rrjetin gjithandej.

Mirëpo në vazhdim ua sjellim disa nga fotot për të cilat Cristiano Ronaldo mund edhe të bëhet xheloz që vajza që ia ka rrëmbyer zemrën i ka postuar.

Aty Georgina duket tejet seksi./Lajmi.net/