Ditëlindja e 28-të e Dua Lipës në Ibiza

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka festuar ditëlindjen e saj të 28-të. Mes njerëzve të saj të zemrës këngëtarja ka festuar vetëm ashtu si ajo di të bëjë.

Teksa ka ftuar të gjithë familjarët, miqtë e saj më të ngushtë dhe sigurisht të dashurin, Dua shihet më e lumtur se asnjëherë.

E veshur me një fustan të kuq për një darkë nën yje në Ibiza, pranë një pishine, më një ambient romatik, elegant dhe shumë unik, Dua ka festuar ditëlindjen ashtu si të gjithë do të donim.

© Fotot e marra nga Instagrami i Dua Lipes

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)


Related Articles

Back to top button