DJ me famë botërore bën shqiponjën pranë reperit shqiptar

 

Artistët shqiptarë që kanë arritur famë në botë, nuk hezitojnë asnjëherë të tregojnë haptas prejardhjen e tyre.

Reperi Gashi përmes një postimi në Instagram, u shfaq pranë DJ me famë botërore, shkruan lajmi.net.

Në atë video, DJ Snake bën simbolin e shqiponjës dykrenare, ndërsa pamjet i ka shkëputur na festivali “Coachella”.

Për ndryshe, Gashi dje ka lansuar videoklipin e këngës “My Year” në duet me Gashin.

Ndërsa, përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur që shumë shpejt mund ta shohim në duet me Cardi B dhe DJ Snake. /Lajmi.net/