Djali në foto sot është reper shumë i famshëm dhe i dashur për publikun

  Reperi shqiptar i cili ka arritur të bëhet tejet i famshëm edhe jashtë vendit e ka ndarë me ndjekësit një foto nga fëmijërija.      

Gashi në Instastory e ka publikuar një foto e cila është realizuar gjatë kohës kur ai ishte fëmijë, shkruan lajmi.net.

Pranë postimit ai ka zgjedhur të mos shkruajë asgjë ndërsa nëse e analizon paksa foton nuk është vështirë të dihet se djali në foto është pikërisht Gashi.

Gashi jeton dhe vepron në SHBA mirëpo asnjëherë nuk e ka harruar vendlindjen dhe shpesh herë nëpër intervista në mediat e fashmshme botërore ka treguar se është shqiptar./Lajmi.net/

  

Loading poll ...