“Do bini pre e punëve të pista”, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Astrologia e njohur Meri ka publikuar parashikimin e horoskopit, lidhur me këtë fundjavë.
Zonja Meri ka vënë theksin pikërisht tek shenja e Dashit, ku i paralajmëron se do binë pre e punëve të pista.

Parashikimi për të gjitha shenjat:

Dashi

Mund te keni nje fitore te rendesishme ne jeten tuaj por nese nuk jeni te kujdesshem mund te bini preh e provokimeve dhe puneve te pista

Loading poll ...

Demi

Do kaperceni nje barriere te madhe ligjore apo ekonomike dhe do hapet nje rruge e re e cila ju nxjerr nga situatat e paqarta akoma edhe ne jeten personale

Binjaket

Nje merzitje juu bene te mos shpresoni shume tek e mira dhe tek realizimi duke i dhene vetes jo me nje mundesi por nje mbyllje

Gaforrja

Nje partner i forte apo ndjenje e forte ju fton te luftoni apo ta merritoni kete lidhje apo bashkeveprim Ne te kundert do jeni shume xheloz dhe autokatastrofik

Luani

Dita e sotme ju tregon se ku jane pikat tuaja te dobta dhe si mund te luftoni per ti permiresuar Kujdes me shendetin dhe punen

Virgjeresha

Dielli ne Bricjap ju tregon dhimbjen me te madhe por edhe njerzit qe ju kane lodhur apo mashtruar sidomos ne jeten personale

Peshorja

Nje ndikim i fuqishem ju rikthen mundesit per te shpresuar ne nje rimekembje te ceshtjeve familjare apo te mundesive per te forcuar pozitat ne familje

Akrepi

Jeni te fuqishem ne mesazhet qe percillni apo ne staertegjine tuaj Nuk ka plan qe nuk ju vjen rrotull vetem ju ta merrni persiperDo keni nje takim shume te rendesishem

Shigjetari

Ju buzeqesh fati ne nje rilindje ekonomike te papare per keto vitet e fundit Shfrytezoni cdo mudesi me zgjuarsi dhe pasion

Bricjapi

Plutoni permbys cdo gje qe mbetet per shume kohe si diktature apo qe i ngrin situatat. Ne kete periudhe mundet te forcojme opinionin tone
dhe punen tone

Ujori

Nje prezantim shume i fuqishem ne jeten sociale do ju bej te kuptoni se deri tani nuk keni pasur mundesi te shikoni vertet si eshte realiteti

Peshqit

Do keni nje mbeshtetje te madhe dhe nje qellim te madh te nxitur nga pasioni apo xhelozia per tu bere i fuqishem apo dominant ne jeten tuaj.