Do t’i harroni fotot e Anastasiya Kvitkos kur t’i shihni këto video të saj nga plazhi

  Anastasiya Kvitko i ka publikuar disa video nga plazhi dhe fansat e saj duket të mbahen fort para se t’i shikojnë.      

Bukuroshja seksi, Anastasiya Kvitko në llogarinë e saj kujdeset që ndjekësit t’i mbaj sa më afër vetes me postime, shkruan lajmi.net.

Anastasiyan jemi mësuar ta shohim tek publikon fotogafi të ndryshme nga më provokativet në të cilat padyshim vë në pah linjat trupore por së fundmi e ka bërë një ndryshim.

Në Instagram para pak minutash ajo i ka publikuar disa video me të cilat ka rrëmbyer vëmendjen maksimalisht.

Në njërën i ka treguar vithet e në tjetrën gjoksin./Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 ☀️ 

A post shared by   AK  (@anastasiya_kvitko) on