Don Phenom së shpejti publikon bashkëpunimin e ri

Reperi Don Phenom njofton publikun se ai do të kthehet në skenën muzikore me një bashkëpunim.

 

Përmes llogarisë së tij në Instagram, Don Phenom ka paralamëruar fansat e tij për bashkëpunimin e ri që pritet të publikohet së shpejti, shkruan lajmi.net.

Phenom në fotografinë e publikuar në Instagram shkroi “Nji bashkëpunim Legjendar po vjen, qëndroni gati”.

Megjithatë, ao nuk ka preferuar të zbulojë se me kë po e sjell këtë duet dhe as datën e publikimit.

‘Ciao’ titullohet kënga e fundit e Don Phenom e cila ishte në bashkëpunim me 2Ton. /Lajmi.net/

   
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 

 

 Nji Bashkpunim Legjendar Po Vjen … Stay Tuned ! 

A post shared by   Don Phenom  (@donphenomofficialpage) on